כדאי שתכירו עוד בהשקעות נדל''ן:

ליווי משקיעים

ליווי משקיעים

ליווי משקיעים הינו שירות עיקרי בקבוצת אברמוב השקעות נדל"ן. לאורך השנים הבנו משהו מאוד חשוב ואף קריטי. ראינו המון משקיעים שנכנסו לתהליך ההשקעה שלהם בצורה מאוד לא אחראית. כלומר, מצד אחד הם כן הבינו שהם הולכים לקראת השקעת נדל"ן ועשו קצת הכנות. אבל מצד שני, זה ממש, אבל ממש לא מספיק לטובת תהליך השקעה פיננסי מוצלח ורווחי.

בקבוצת אברמוב, עם השנים והניסיון הרב שצברנו מול קהל משקיעים מכל הסגנונות – בנינו שירות ייחודי ומשתלם, אנו מציעים שירות המותאם במיוחד לליווי משקיעי נדל"ן לאורך התהליך של רכישת נכס או נכסים להשקעה.

הסיוע המקיף שלנו מבטיח שתקבלו החלטות מושכלות, תוך מזעור סיכונים ומקסום תשואה. המשיכו לקרוא כדי לגלות כיצד השירות המיוחד שלנו יכול לתמוך במסע השקעת הנדל"ן שלכם.

ליווי משקיעים מתחיל בזיהוי הזדמנויות השקעה משתלמות

עם הידע הנרחב שלנו בשוק הנדל"ן המקומי והעולמי, נוכל לעזור לכם לזהות הזדמנויות השקעה משתלמות. אשר מתאימות בדיוק למטרות ההשקעה שלכם. אנו עורכים מחקר שוק מעמיק, מנתחים מגמות צמיחה וממנפים את רשת הקשרים הענפה שלנו לטובתכם. כל זאת כדי להציג בפניכם מבחר נכסים עם פוטנציאל עצום לתשואות גבוהות.

הערכת נכס ובדיקת נאותות

אנו מבינים את החשיבות של ביצוע בדיקת נאותות לפני קבלת החלטות השקעה כלשהן. צוות המומחים שלנו יעריך בקפדנות כל נכס שיעלה על הפרק. תוך התחשבות בגורמים משפיעים לרבות: מיקום, ביקוש בשוק, פוטנציאל השכרה, מצב הנכס וסיכונים פוטנציאליים. הניתוח המקיף שלנו מבטיח שיהיה לכם את כל המידע הדרוש כדי לבצע בחירות השקעה מושכלות. זהו חלק עיקרי בתהליך ליווי משקיעים בקבוצת אברמוב.

ליווי משקיעים כולל גם ניתוח פיננסי ותחזיות השקעות

ליווי משקיעים בתהליך השקעה בנדל"ן דורש אסטרטגיה פיננסית נכונה. הצוות שלנו יסייע לכם בביצוע ניתוחים פיננסיים מפורטים, כולל תחזיות תזרים מזומנים, חישובי החזר על השקעה והערכות סיכונים מחושבות עד לפרטים הקטנים. אנו שואפים לספק לכם הבנה ברורה של התוצאות הפיננסיות הפוטנציאליות של כל הזדמנות השקעה. ובכך למעשה לאפשר לכם לקבל החלטות אסטרטגיות המבוססות על נתונים מוצקים ועובדות מהשטח.

בנוסף לכך, אנו מלווים את המשקיעים שלנו גם בתהליך בחינת משכנתאות ומימון עבור השקעת הנדל"ן. חשוב לציין שאנו מספקים גם שירות של משכנתא לדירה בחו"ל.

ליווי משקיעים גם בשלב משא ומתן לקראת רכישה

ליווי משקיעים בהשקעת נדל"ן בא לידי ביטוי גם לאחר שזיהיתם נכס מבטיח להשקעה ופתחתם בתהליך של משא ומתן.

המומחים שלנו ילוו אתכם בתהליך המשא ומתן על כל האתגרים העומדים לצידו. אנו ממנפים את כישורי המשא ומתן שלנו ואת והמומחיות הרבה בשוק כדי לעזור לכם להשיג את העסקה הטובה ביותר עבור המצב הפיננסי שלכם. אנו נסייע בבדיקת חוזה. ניצור קשר עם מוכרים וסוכנים, ונוודא שהאינטרסים שלכם מוגנים לאורך תהליך הרכישה. זהו תהליך ליווי משקיעים מלא מקצה לקצה!

חשוב לציין גם, כי לאורך השנים נוצרה בקבוצתנו רשת ענפה של אנשי מקצוע  רבים בתעשייה, לרבות: סוכני נדל"ן, עורכי דין וקבלנים, המצב הזה מאפשר לנו לספק ללקוחותינו תמיכה מקיפה. אנו יכולים לחבר אתכם עם שותפים מהימנים שיכולים לסייע בעניינים משפטיים, בניהול נכסים, בשיפוצים ועוד.

הגישה המשותפת שלנו מבטיחה שתהיה לכם גישה למשאבים ולכלים הדרושים כדי לנווט נכון בכל היבט של מסע ההשקעה שלכם.

לסיכום הדברים החשובים

השקעה בנדל"ן יכולה להיות מאמץ רווחי כאשר פונים אליו עם המומחים והליווי המלא. של קבוצת אברמוב השקעות נדל"ן.

אנו מתמחים במתן סיוע מקיף למשקיעי נדל"ן לאורך תהליך ההשקעה כולו הן כשמדובר על השקעות נדל"ן בישראל והן כשמדובר על השקעות נדל"ן בחו"ל.

החל מזיהוי הזדמנויות משתלמות ועד ביצוע בדיקת נאותות, ניתוח פיננסי, משא ומתן וניהול נכסים שוטף. אנו מחויבים לעזור לכם להשיג את יעדי השקעת הנדל"ן שלכם על הצד הטוב ביותר.

צרו איתנו קשר עוד היום כדי ללמוד יותר על השירות הייחודי שלנו וכיצד נוכל לסייע לכם בקבלת החלטות השקעה מושכלות.

הסיפור שלנו:

הכל התחיל כחלום לאגד את כל אנשי המקצוע תחת קורת גג אחת
ולתת מעטפת לליווי הכי מקצועי שיש
עניין רכישת הדירה למגורים ולהשקעה זה לא דבר פשוט
לא כמו לקנות לחם או חלב
זה העסקה היקרה ביותר וחשוב מאוד לתת ביטחון ולדעת שבאמת אנחנו עושים את העסקה הכי נכונה בשבילנו. ופה החלטנו לאגד את כולם על תחת קורת גג אחת שמאים, יועצים משפטים, מהנדסים (לבדק בית),יועצי מס, קבלנים, מעצבי פנים ועוד

יונתן אברמוב – שמאי מקרקעין וכלכלן בעל תואר שני עם התמחות במימון.

יונתן אברמוב הינו שמאי מקרקעין וכלכלן בעל תואר שני עם התמחות במימון ופיננסים.
החל את דרכו הארוכה בענף הנדל"ן לפני יותר מ-10 שנים. במהלך השנים הללו צבר ותק רב וניסיון עשיר ביותר מול מגוון רחב של בעלי מקצוע, לקוחות, רשויות מקומיות, ועדות תכנון ועוד.

כיום, יונתן הינו חבר בלשכת שמאי המקרקעין בישראל. בנוסף לכך הינו חבר בלשכת יועצי הנדל"ן בישראל וגם חבר בלשכת מתווכי הנדל"ן.

החזון של יונתן אברמוב

"לפני יותר מעשור, עבדתי כמתווך דירות בצפון הארץ. התחלתי לעבוד עם אנשים באופן יום יומי, להכיר סיפורים מרגשים במיוחד ולמעשה זו הנקודה שבה הבנתי – זה המקצוע בו אני הולך להתמקד בחיי, זו השליחות שלי." משתף יונתן אברמוב, בעלי קבוצת אברמוב השקעות נדל"ן.

"הבנתי שהייעוד שלי בחיים הוא לעזור לכמה שיותר אנשים להגשים את החלום הפיננסי החשוב ביותר בחייהם."

איך קמה קבוצת אברמוב השקעות נדל"ן?

יונתן נכנס לתחום השמאות, שם החל לכתוב חוות דעת לבנקים השונים.

כאשר היה מקבל לידיו חוזי מכר מכל הסוגים, של דירות, של מבנים מסחריים, משרדים ועוד. מהנקודה הזו בה מצא את עצמו מפיק עשרות דוחות שמאות בצורה מקצועית ואחראית, השוק פתאום היה נראה בעיניו אחרת ממה שהכיר עד לנקודה זו. וכך הוא מספר:
"ואז הבנתי דבר נורא, המון המון אנשים קונים דירות מעל שווי השוק שלהם מבלי שהם בכלל יודעים זאת!
הנה דוגמא למשל שעד היום לא יוצאת לי מהראש. בשנת 2019, פנה אליי חבר וביקש שאני אעזור לו באופן אישי למצוא לו דירה לרכישה. לאחר מחקר מעמיק וסקר שוק כפי שאנחנו יודעים לעשות, מצאתי לו דירה בעלות של ₪800,000 כאשר לפי דעתי, למחירי השוק של אותה שנה, זה היה השווי הנכון של הדירה. אך אם נדבר בכנות, זו לא הייתה בדיוק הדירה שנהוג לעשות עליה "פליפ".

למחרת בדיוק, הגעתי למשרד, וקיבלתי הזמנה לשמאות לדירה עם נתונים דומים, ולא סתם דומים – באותו בניין בדיוק! אני פותח את חוזה הרכישה של הקונה, ואני נדהם לגלות שהדירה נמכרה ב-₪1,000,000!!!

אנחנו מדברים כאן על אותם נתונים בדיוק, אחד לאחד. רק שהחבר שעבורו איתרתי את הנכס, רכש בקומה שלישית (בלי מעלית) והדירה בשווי מיליון ש' נמצאת בקומה הראשונה. אך הפער בשווי כ-20% הוא בלתי נתפס!

ואז קיבלתי החלטה…

"ואז קיבלתי את ההחלטה שהייתה נקודת מפנה בקריירה שלי – אני הולך לעזור לאנשים לעשות את העסקה הכי חשובה בחיים שלהם בצורה הראויה ביותר והנכונה ביותר!"

קבוצת אברמוב הינה חברה מובילה בתחום ליווי משקיעי נדל"ן

אנו מתמחים בליווי מקצה לקצה עד לקבלת המפתח.

הקבוצה שלנו כוללת את כל המומחים הנדרשים כדי להבטיח את הצלחות ההשקעות של לקוחותינו.
עם ניסיון עשיר בתחום אנו מבינים את השוק ויודעים לגשת לנכסים שאינם מפורסמים לקהל הרחב ולקבל עליהם מחירים משתלמים במיוחד דרך הבנקים הגדולים ,דירות ממנהלי עיזבון (דירות ירושה), דירות נטושות, חיבור ישיר ובלעדי לסוכני שטח מיוחדים שמסייעים בכל היבטי איתור דירות מתחת למחיר השוק.

הליווי שלנו כולל:

✅ תכנית עסקית מותאמת אישית לרכישת דירה.
✅ מציאת הדירה המתאימה.
✅ בדיקת אזור ההשקעה.
✅ בדיקות מקיפות על הדירה.
✅ משא ומתן מול המוכרים.
✅ סיוע בהשבחת הנכס.
✅ סיוע בהשכרת הדירה.
✅ סיוע במכירה(פליפ).

אנו מאגדים את כל אנשי המקצוע הדרושים על מנת לוודא
ש…

המשקיעים שלנו עושים את העסקה על הצד הטוב ביותר. בחברתנו נמנים כמה וכמה מלווי משקיעים, שמאיי מקרקעין, מהנדסי בניין שמתמחים באיתור ליקוי בניה, יועצי משכנתאות ועוד.

כל הדירות המוצעות למשקיעים שלנו בתהליך הליווי עוברות בדיקות מקיפות ע"י עורכי דין ושמאים המסייעים בצד המשפטי התכנוני ורישויי על מנת לוודא שמדובר בעסקה איכותית ושניתן לקבל עליה משכנתא.

ברגע שיש אור ירוק על כל הפרמטרים שציינו למעלה אנו מגיעים להחלטה משותפת עם הלקוח שהעסקה עושה שכל ושאפשר להתקדם לחתימת חוזה.

בדיקות שאנחנו עושים שאסור לוותר עליהן

הבדיקות מבוצעות על מנת לבדוק שניתן יהיה לקבל על הדירה משכנתא וגם לוודאות שאתם באמת עושים עסקה טובה

1.מצב משפטי – בודקים שאין הערות אזהרה חלילה כאלו ואחרות שיכולות לגרום לנו לבעיות לקבל משכנתא שבית רשום בפנקס הבתים המשותפים ועוד.

2. מצב תכנוני – בודקים האם יש תב"ע מאושרת בסביבה שיכולה להשביח לנו את הנכס לדוגמא תוכנית לרכבת קלה תוכנית לקנטרי ועוד…
כנגד בודקים את המצב התכונית לבדוק שאין תוכניות שיכולות לפגוע בשווי הנכס לדגומא בית משוגעים, תוכנית למסילות רכב בסמוך לדירה.

3. רישוי – סטטוס הרישוי.

4. היתרי בניה – בודקים שקים היתר הבניה ושהיתר תואם לשימוש בפועל.

5. חריגות בניה – בודקים שבדירה אין חלילה חריגות בניה.

6. זיהוי נכס – מגעים לעשות זיהוי לדירה שהוא תואמת לתשריט ולתוכנית היתר שחניה תואמת ומחסן.

7. מדידות נכס – מודדים את הנכס ורואים שהוא תואם למה שדווח לנו לא פעם מה שציינו בפנינו השטח המדוד קטן יותר.

8. מבנה מסוכן – בודקים שאין חלילה הערות במחלקת ההנדסה או בנסח טאבו על מבנה מסוכן.

9. צו הריסה – בודקים שלא חל על המבנה או על הדירה צו הריסה.

10.בדיקת שווי הדירה – הבדיקה החשובה ביותר זאת שנותן לנו את האור הירוק להתקדם על העסקה בודקים שווי הדירה באמת משקף את המחיר שבעלי הנכס דורשים.

משקיעים ממליצים:

נתונים שכדאי להכיר:

שאלהתשובה
כמה דירות קיימות בישראל נכון לשנת 2023?כ-2,900,000 דירות/יחידות דיור
כמה דירות נבנות במדינת ישראל בשנה?

בשנת 2017: כ-47.4 אלף דירות

בשנת 2018: כ-50.3 אלף דירות

בשנת 2019: כ-51.7 אלף דירות

בשנת 2020: כ-48.5 אלף דירות

בשנת 2021: כ-46.7 אלף דירות

בשנת 2022: כ-51.9 אלף דירות

בשנת 2023: כ-48 אלף דירות

כמה דירות חדשות נבנות בישראל מדי שנהבישראל נבנות כ-40-60 אלף דירות חדשות בממוצע מדי שנה
מהו מחיר דירה ממוצעת בישראל?כ-1.965 מיליון שקלים
כמה דירות ריקות עומדות בישראל בלי שגרים בהן?כ-200,000
כמה דירות חדשות נמכרות בישראל לפי שנה:

בשנת 2018: כ-22 אלף דירות

בשנת 2019: כ-33 אלף דירות

בשנת 2020: כ-39.5 אלף דירות

בשנת 2021: כ-56 אלף דירות

בשנת 2022: כ-40.4 אלף דירות

בשנת 2023: כ-27.9 אלף דירות

מקור הנתונים: הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה

שאלות ותשובות:

תהליך הליווי נמשך בין 3-6 חודשים בממוצע (פינוי הנכס תלוי במוכר ולעתים יכול להתעכב, לפעמים נדרש שיפוץ וכו')

תלוי במטרה שלכם ובעסקה שיצרנו לכם. בעקרון, אפשר להתחיל להרוויח מהרגע שמסתיים התהליך כי השאיפה שלנו היא לרכוש דירות מתחת למחיר השוק. מצד שני, יש נכסים שצריך לממש אחרי מספר שנים.

אין עם זה שום בעיה, אין צורך ברקע קודם בתחום. המומחים שלנו יסבירו הכל בצורה ברורה וידריכו אותך לכל אורך הדרך עד לקבלת המפתח.

השקעות נדל"ן נחשבות הרבה יותר מבוססות ובטוחות אם מבצעים השוואה לאפיקי השקעה אחרים.

הזמן הטוב ביותר לעסקת נדל"ן הוא עכשיו. במשך השנים תמיד ניתן יהיה לבצע מחזור למשכנתא שלכם ולשפר את הריביות.

יש לנו את יועצי המשכנתאות הטובים ביותר בשוק שיעזרו לכם למצות את התהליך על הצד הטוב ביותר.

"אנו מבינים שהשקעה בנדל"ן היא הרבה יותר מכל עסקה פיננסית."

השאירו פרטים לייעוץ:

או חייגו: