כדאי שתכירו עוד במשכנתאות ומימון:

ייעוץ משכנתא

ייעוץ משכנתא

ייעוץ משכנתא כולל מורכבויות שונות העלולות להיות מכריעות על סכומי הריביות שלכם. אך עם שירות ייעוץ המשכנתאות המקצועי שלנו, תוכלו לקבל בהירות וביטחון גבוה בהחלטות הפיננסיות שלכם. בקבוצת אברמוב משכנתאות ומימון, אנו מתמחים במתן הדרכה מקצועית. ייעוץ משכנתא ופתרונות מותאמים אישית שיעזרו לכם להבטיח את המימון המתאים ביותר לצרכים שלכם.

שירות ייעוץ המשכנתאות שלנו כוללים את היתרונות העיקריים הבאים:

ייעוץ משכנתאות עם מומחים בשוק הפיננסי

צוות יועצי המשכנתאות המנוסים שלנו מחזיקים בידע מעמיק בענף המשכנתאות והמימון אשר משתנה ללא הרף. אנו נשארים מעודכנים במגמות השוק, בשיעורי הריבית המשתנים.

כל זאת תוך התחשבות מלאה במדיניות ההלוואות במדינת ישראל. כך שנוכל כדי לספק לכם ייעוץ מדויק ובזמן הנכון ביותר. בין אם אתם רוכשים דירה בפעם הראשונה או מחפשים לבצע מחזור משכנתא או גרירת משכנתא. אנו נעזור לכם יד ביד, לנתח את מצבכם הפיננסי מקצה לקצה. תוך בניית מסלול ייחודי להשגת היעדים הפיננסיים שלכם. כל זאת כדי להציע המלצות מותאמות אישית למסלולי הריבית המשתנים מעת לעת.

פתרונות ייעוץ משכנתא מותאמים אישית

בשירות ייעוץ משכנתאות אנו מבינים במיוחד שלכל אדם יש נסיבות ומטרות פיננסיות שונות. יועצי המשכנתאות שלנו עובדים עם הלקוחות בשיתוף פעולה הדוק. כדי שיוכלו להבין את הצרכים וההעדפות הספציפיות על הצד הטוב ביותר. בין אם אתם זקוקים לייעוץ משכנתא בריבית קבועה או צמודה למדד. טווח הלוואה ארוך יותר או קצר יותר עם החזר גבוה. משכנתא חוץ בנקאית או כל דבר אחר שקשור למשכנתא – אנו מתאימים את ההמלצות שלנו כך שיתאימו לדרישות האישיות שלכם. המטרה שלנו היא למצוא את פתרון המשכנתא המתאים ביותר לכם, ולמשפחה שלכם.

גישה לרשת רחבה של מלווים

בכל השנים האחרונות עבדנו קשה מאוד עבור הלקוחות שלנו. דבר שיצר עבור הלקוחות שלנו יתרון עצום. יצרנו קשרים חזקים עם מלווים מוכרים בשוק, בנקים גדולים וגופים חוץ בנקאיים אמינים ובטוחים. כחלק משירות ייעוץ המשכנתאות שלנו, אנו ממנפים את הרשת שלנו כדי לחבר אתכם עם גופי מימון שונים המציעים תעריפים ותנאים תחרותיים בדיוק עבורכם.

אנו מעריכים בקפידה את הפרופיל הפיננסי שלכם ומנהלים משא ומתן עבורכם! כל זאת אנו עושים כדי להבטיח את תנאי המשכנתא הנוחים ביותר.

ייעוץ משכנתא בתהליך יישום יעיל

בקשת משכנתא עלולה להיות גוזלת זמן ומורכבת. יועצי המשכנתאות שלנו מלווים אותך בכל תהליך הגשת הבקשה, ומבטיחים שיהיו לכם את כל התיעודים והמידע הנחוצים. אנו מייעלים את התהליך על ידי יצירת קשר עם גופי המימון בציר תקשורת מסודר. דואגים יחד איתכם לאיסוף הניירת הנדרשת וטיפול בכל ספק או שאלה שעלולים להתעורר בתהליך. המטרה שלנו היא להפוך את תהליך בקשת המשכנתא לנעים ובטוח ללא כל מתח ואנרגיות מיותרות עבורכם.

תמיכה והכוונה שוטפת

המחויבות שלנו להצלחתכם הכלכלית אינה מסתיימת בהבטחת משכנתא. אנו מספקים ליווי שוטף לאורך כל חיי המשכנתא שלכם. בין אם יש לכם שאלות לגבי אפשרויות מימון חדשות. אסטרטגיות החזר או תנאי שוק משתנים, יועצי המשכנתאות שלנו כאן כדי לסייע לכם. אנו שואפים לבנות קשרים ארוכי טווח עם הלקוחות שלנו. לשמש כיועצים ואנשי משכנתא מקצוענים לכל האתגרים הפיננסים שלכם במהלך החיים.

עשו את הצעד הראשון לקראת בטיחות פיננסית עם שירות ייעוץ המשכנתא המקצועי שלנו. פנו אלינו עוד היום באמצעות הטופס המופיע מטה לקביעת פגישת ייעוץ עם יועצי המשכנתאות המומחים שלנו. תנו לנו לכוון אתכם לקראת פתרון המשכנתא שיעזור לכם להשיג את המטרות הפיננסיות שלכם.

הסיפור שלנו:

הכל התחיל כחלום לאגד את כל אנשי המקצוע תחת קורת גג אחת
ולתת מעטפת לליווי הכי מקצועי שיש
עניין רכישת הדירה למגורים ולהשקעה זה לא דבר פשוט
לא כמו לקנות לחם או חלב
זה העסקה היקרה ביותר וחשוב מאוד לתת ביטחון ולדעת שבאמת אנחנו עושים את העסקה הכי נכונה בשבילנו. ופה החלטנו לאגד את כולם על תחת קורת גג אחת שמאים, יועצים משפטים, מהנדסים (לבדק בית),יועצי מס, קבלנים, מעצבי פנים ועוד

יונתן אברמוב – שמאי מקרקעין וכלכלן בעל תואר שני עם התמחות במימון.

יונתן אברמוב הינו שמאי מקרקעין וכלכלן בעל תואר שני עם התמחות במימון ופיננסים.
החל את דרכו הארוכה בענף הנדל"ן לפני יותר מ-10 שנים. במהלך השנים הללו צבר ותק רב וניסיון עשיר ביותר מול מגוון רחב של בעלי מקצוע, לקוחות, רשויות מקומיות, ועדות תכנון ועוד.

כיום, יונתן הינו חבר בלשכת שמאי המקרקעין בישראל. בנוסף לכך הינו חבר בלשכת יועצי הנדל"ן בישראל וגם חבר בלשכת מתווכי הנדל"ן.

החזון של יונתן אברמוב

"לפני יותר מעשור, עבדתי כמתווך דירות בצפון הארץ. התחלתי לעבוד עם אנשים באופן יום יומי, להכיר סיפורים מרגשים במיוחד ולמעשה זו הנקודה שבה הבנתי – זה המקצוע בו אני הולך להתמקד בחיי, זו השליחות שלי." משתף יונתן אברמוב, בעלי קבוצת אברמוב השקעות נדל"ן.

"הבנתי שהייעוד שלי בחיים הוא לעזור לכמה שיותר אנשים להגשים את החלום הפיננסי החשוב ביותר בחייהם."

איך קמה קבוצת אברמוב השקעות נדל"ן?

יונתן נכנס לתחום השמאות, שם החל לכתוב חוות דעת לבנקים השונים.

כאשר היה מקבל לידיו חוזי מכר מכל הסוגים, של דירות, של מבנים מסחריים, משרדים ועוד. מהנקודה הזו בה מצא את עצמו מפיק עשרות דוחות שמאות בצורה מקצועית ואחראית, השוק פתאום היה נראה בעיניו אחרת ממה שהכיר עד לנקודה זו. וכך הוא מספר:
"ואז הבנתי דבר נורא, המון המון אנשים קונים דירות מעל שווי השוק שלהם מבלי שהם בכלל יודעים זאת!
הנה דוגמא למשל שעד היום לא יוצאת לי מהראש. בשנת 2019, פנה אליי חבר וביקש שאני אעזור לו באופן אישי למצוא לו דירה לרכישה. לאחר מחקר מעמיק וסקר שוק כפי שאנחנו יודעים לעשות, מצאתי לו דירה בעלות של ₪800,000 כאשר לפי דעתי, למחירי השוק של אותה שנה, זה היה השווי הנכון של הדירה. אך אם נדבר בכנות, זו לא הייתה בדיוק הדירה שנהוג לעשות עליה "פליפ".

למחרת בדיוק, הגעתי למשרד, וקיבלתי הזמנה לשמאות לדירה עם נתונים דומים, ולא סתם דומים – באותו בניין בדיוק! אני פותח את חוזה הרכישה של הקונה, ואני נדהם לגלות שהדירה נמכרה ב-₪1,000,000!!!

אנחנו מדברים כאן על אותם נתונים בדיוק, אחד לאחד. רק שהחבר שעבורו איתרתי את הנכס, רכש בקומה שלישית (בלי מעלית) והדירה בשווי מיליון ש' נמצאת בקומה הראשונה. אך הפער בשווי כ-20% הוא בלתי נתפס!

ואז קיבלתי החלטה…

"ואז קיבלתי את ההחלטה שהייתה נקודת מפנה בקריירה שלי – אני הולך לעזור לאנשים לעשות את העסקה הכי חשובה בחיים שלהם בצורה הראויה ביותר והנכונה ביותר!"

קבוצת אברמוב הינה חברה מובילה בתחום ליווי משקיעי נדל"ן

אנו מתמחים בליווי מקצה לקצה עד לקבלת המפתח.

הקבוצה שלנו כוללת את כל המומחים הנדרשים כדי להבטיח את הצלחות ההשקעות של לקוחותינו.
עם ניסיון עשיר בתחום אנו מבינים את השוק ויודעים לגשת לנכסים שאינם מפורסמים לקהל הרחב ולקבל עליהם מחירים משתלמים במיוחד דרך הבנקים הגדולים ,דירות ממנהלי עיזבון (דירות ירושה), דירות נטושות, חיבור ישיר ובלעדי לסוכני שטח מיוחדים שמסייעים בכל היבטי איתור דירות מתחת למחיר השוק.

הליווי שלנו כולל:

✅ תכנית עסקית מותאמת אישית לרכישת דירה.
✅ מציאת הדירה המתאימה.
✅ בדיקת אזור ההשקעה.
✅ בדיקות מקיפות על הדירה.
✅ משא ומתן מול המוכרים.
✅ סיוע בהשבחת הנכס.
✅ סיוע בהשכרת הדירה.
✅ סיוע במכירה(פליפ).

אנו מאגדים את כל אנשי המקצוע הדרושים על מנת לוודא
ש…

המשקיעים שלנו עושים את העסקה על הצד הטוב ביותר. בחברתנו נמנים כמה וכמה מלווי משקיעים, שמאיי מקרקעין, מהנדסי בניין שמתמחים באיתור ליקוי בניה, יועצי משכנתאות ועוד.

כל הדירות המוצעות למשקיעים שלנו בתהליך הליווי עוברות בדיקות מקיפות ע"י עורכי דין ושמאים המסייעים בצד המשפטי התכנוני ורישויי על מנת לוודא שמדובר בעסקה איכותית ושניתן לקבל עליה משכנתא.

ברגע שיש אור ירוק על כל הפרמטרים שציינו למעלה אנו מגיעים להחלטה משותפת עם הלקוח שהעסקה עושה שכל ושאפשר להתקדם לחתימת חוזה.

בדיקות שאנחנו עושים שאסור לוותר עליהן

הבדיקות מבוצעות על מנת לבדוק שניתן יהיה לקבל על הדירה משכנתא וגם לוודאות שאתם באמת עושים עסקה טובה

1.מצב משפטי – בודקים שאין הערות אזהרה חלילה כאלו ואחרות שיכולות לגרום לנו לבעיות לקבל משכנתא שבית רשום בפנקס הבתים המשותפים ועוד.

2. מצב תכנוני – בודקים האם יש תב"ע מאושרת בסביבה שיכולה להשביח לנו את הנכס לדוגמא תוכנית לרכבת קלה תוכנית לקנטרי ועוד…
כנגד בודקים את המצב התכונית לבדוק שאין תוכניות שיכולות לפגוע בשווי הנכס לדגומא בית משוגעים, תוכנית למסילות רכב בסמוך לדירה.

3. רישוי – סטטוס הרישוי.

4. היתרי בניה – בודקים שקים היתר הבניה ושהיתר תואם לשימוש בפועל.

5. חריגות בניה – בודקים שבדירה אין חלילה חריגות בניה.

6. זיהוי נכס – מגעים לעשות זיהוי לדירה שהוא תואמת לתשריט ולתוכנית היתר שחניה תואמת ומחסן.

7. מדידות נכס – מודדים את הנכס ורואים שהוא תואם למה שדווח לנו לא פעם מה שציינו בפנינו השטח המדוד קטן יותר.

8. מבנה מסוכן – בודקים שאין חלילה הערות במחלקת ההנדסה או בנסח טאבו על מבנה מסוכן.

9. צו הריסה – בודקים שלא חל על המבנה או על הדירה צו הריסה.

10.בדיקת שווי הדירה – הבדיקה החשובה ביותר זאת שנותן לנו את האור הירוק להתקדם על העסקה בודקים שווי הדירה באמת משקף את המחיר שבעלי הנכס דורשים.

משקיעים ממליצים:

נתונים שכדאי להכיר:

שאלהתשובה
כמה דירות קיימות בישראל נכון לשנת 2023?כ-2,900,000 דירות/יחידות דיור
כמה דירות נבנות במדינת ישראל בשנה?

בשנת 2017: כ-47.4 אלף דירות

בשנת 2018: כ-50.3 אלף דירות

בשנת 2019: כ-51.7 אלף דירות

בשנת 2020: כ-48.5 אלף דירות

בשנת 2021: כ-46.7 אלף דירות

בשנת 2022: כ-51.9 אלף דירות

בשנת 2023: כ-48 אלף דירות

כמה דירות חדשות נבנות בישראל מדי שנהבישראל נבנות כ-40-60 אלף דירות חדשות בממוצע מדי שנה
מהו מחיר דירה ממוצעת בישראל?כ-1.965 מיליון שקלים
כמה דירות ריקות עומדות בישראל בלי שגרים בהן?כ-200,000
כמה דירות חדשות נמכרות בישראל לפי שנה:

בשנת 2018: כ-22 אלף דירות

בשנת 2019: כ-33 אלף דירות

בשנת 2020: כ-39.5 אלף דירות

בשנת 2021: כ-56 אלף דירות

בשנת 2022: כ-40.4 אלף דירות

בשנת 2023: כ-27.9 אלף דירות

מקור הנתונים: הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה

שאלות ותשובות:

תהליך הליווי נמשך בין 3-6 חודשים בממוצע (פינוי הנכס תלוי במוכר ולעתים יכול להתעכב, לפעמים נדרש שיפוץ וכו')

תלוי במטרה שלכם ובעסקה שיצרנו לכם. בעקרון, אפשר להתחיל להרוויח מהרגע שמסתיים התהליך כי השאיפה שלנו היא לרכוש דירות מתחת למחיר השוק. מצד שני, יש נכסים שצריך לממש אחרי מספר שנים.

אין עם זה שום בעיה, אין צורך ברקע קודם בתחום. המומחים שלנו יסבירו הכל בצורה ברורה וידריכו אותך לכל אורך הדרך עד לקבלת המפתח.

השקעות נדל"ן נחשבות הרבה יותר מבוססות ובטוחות אם מבצעים השוואה לאפיקי השקעה אחרים.

הזמן הטוב ביותר לעסקת נדל"ן הוא עכשיו. במשך השנים תמיד ניתן יהיה לבצע מחזור למשכנתא שלכם ולשפר את הריביות.

יש לנו את יועצי המשכנתאות הטובים ביותר בשוק שיעזרו לכם למצות את התהליך על הצד הטוב ביותר.

"אנו מבינים שהשקעה בנדל"ן היא הרבה יותר מכל עסקה פיננסית."

השאירו פרטים לייעוץ:

או חייגו: